top of page

BÜYÜK FİKİRLERİ GERÇEK KILIYORUZ

Yolculuğumuzda Bize Katılın

KONUM

Merkez ofisimiz Çanakkale inovasyon merkezinde

Çanakkale Merkez Kepez bölgesinde Mimari Proje hizmetleri konusunda hizmet veren Mimari Proje Ofisi.

AÇIK POZİSYONLAR

Konut Sektörünün geleceğini değiştirmek farklı düşünmek demektir.

Kendini Sektörde geliştirmeyi , yeni bir şeyler öğrenmeyi mi istiyorsun. Bize bir uğra , tanışalım ve neler yaptığımızı bir incele , senin için doğru yer burası olabilir.  Bekliyoruz.....

Unreal Engine Architecture 

Çanakkale 

3 boyutlu çizim programlarına hakim unreal engine 5.0 ve üzeri sürümler ile ilgili tecrübesi olan , konut tasarımı ve modelle konusunda deneyimli ekip arkadaşları arıyoruz. 

VERİ Toplama ve Araştırma

Remote

Bu, bir paragraf. Kendi metninizi eklemek için tıklayın. İçeriğinizi eklemek ve yazı tipini değiştirmek için “Metni Düzenle” düğmesine tıklayın veya buraya çift tıklayın. Burası, bir hikâye anlatmak ve kullanıcılarınıza kendinizi tanıtmak için harika bir yer.

YAPAY ZEKÂ
ARAŞTIRMACISI

İstanbul

Yapay Zeka günümüzde çok popüler ve bizde bu konuda geri kalmak istemiyoruz, geliştirdiğimiz projelerde bu konu ile ilgili araştırmacılara ihtiyacımız var özellikle ChatGPT konusunda , Open Ai ve Midjourney üzerinde uzmanlaşmış ekip arkadaşları arıyoruz...

İnşaat Teknikeri

Çanakkale

Ekibimiz için sahada çalışmak üzere İnşaat teknikerlerine ihtiyacımız vardır. Alanında tecrübe sahibi yeniliklere açık seyahat engelleri olmayan ekip arkadaşları arıyoruz. 

Aradığınız pozisyonu bulamadınız mı? 
CV'nizi bize gönderin

bottom of page